Ботнар пропонує зменшити вартість проїзду в маршрутках

Новини Черкаси

Саме з такою дивною пропозицією виступив член виконавчого комітету, заступник міського голови Юрій Ботнар у вівторок 29 січня.

Відповідну інформацію повідомили в спільноті Черкаська “Свобода”.

Вважається дивною подібна позиція, адже половина членів виконавчого комітету, який 19 листопада і ухвалив відповідне рішення виконкому ЧМР від 19.11.2018 № 1083 “Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м.Черкаси” про зростання тарифу з 4 до 5 гривень, належить представникам Свободи.

Вони (представники Свободи) ставили вимогу про покращення якості перевезень як основну при ухвалені рішення зі збільшення вартості проїзду. Сотні скарг в соц.мережі щодо невиконання цих дій перевізниками та неспроможність нести відповідальність за власні управлінські рішення виводять очільника обласної організації партії на новий рівень – піар заради піару. Адже в разі прийняття рішення про зниження тарифу перевізники однозначно зупинять пасажирський транспорт.

“Зважаючи на ігнорування перевізниками виконання навіть мінімальних вимог, які вони обіцяли надавати за 5 гривень, заступник міського голови свободівець Юрій Ботнар запропонував дати доручення департаменту економіки підготувати проект рішення про повернення до тарифу в 4 гривні.” – йдеться в зверненні

“Відповідний регуляторний акт міською радою був пройдений. Тож юридичних проблем із винесенням рішення не має бути. Якщо перевізники не готові надавати обіцяну якість за ціною 5 гривень, варто повернутися до попередньої вартості” – говорить Юрій Бонтар.

Нагадаємо, що перед підвищенням проїзду до 5 гривень представники свободи обіцяли громаді, що перевізники покращать якість. Напередодні 21 листопада міська рада уклала з перевізниками тимчасові угоди на три місяці.

Зокрема у рішенні від 19.11.2018 № 1083 “Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м.Черкаси” йдеться про врахування звернення перевізників не комунальної форми власності, які здійснюють перевезення на міських маршрутах та надані ними розрахунки собівартості перевезень, з метою стабільної роботи, недопущення зупинення роботи міського пасажирського транспорту, внаслідок збільшення собівартості перевезень пасажирів у зв’язку зі значним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали та запасні частини.

Як повідомляв заступник мера Черкас Юрій Ботнар, від перевізників вимагалося підвищити якість послуги принаймні в тій частині, на яку не потрібно витрачати великі кошти: чіткий графік руху та його дотримання, чистота автобуса, ввічливість персоналу, тощо. Окрім цього маршрутники перевозитимуть за свій рахунок 14 пільгових категорій.

Розповісти друзям
 • 201
  Поширили:

2 коментарів до “Ботнар пропонує зменшити вартість проїзду в маршрутках

 1. 0

  0

  Рівень влади. На які висновки опираючись була сказана пропозиція. Згоден, технічний рівень маршруток ніякий, колеса відпадають . зовні всі як маленькі курчатка жовті , але всі обдерті. в середині соромно дивитися, То чи є висновки чи включення комісії на основі яких зроблено заяву.
  Можливо вони є ?
  А взагалі , доки нас будуть возити як скот, коли будуть комфортабельні автобуси, тролейбуси ? В інших містах вони уже є.

 2. 0

  0

  Пасажири хай меньше гадити в салоні в автобусі.І автобуси не будуть ламаються.А наша мерія зимою почистити дороги.І нормально зробити дороги,а не позаляпувать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.