Боржників позбавлятимуть права на одержання субсидії

Субсидії Черкаси
Черкащани, що отримують житлові субсидії мають вносити регулярну частку обовязкової оплати. Тим особам, які починаючи з 1 травня 2017 не будуть сплачувати за спожиті послуги протягом 2 та більше місяців житлова субсидія на наступний період не буде призначатися.
  Про це йдеться в постанові Кабміну від 26 квітня  2017 №300 де і викладено нову норму – за наявності у споживача двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг житлова субсидія на наступний період не буде призначатися, інформують в Черкаській міській раді.
Згідно з постановою, в разі отримання інформації від організацій-надавачів послуг про прострочену більш як два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається.
 При цьому, якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.