Бондаренко пропонує зменшити кількість заступників міського голови

Новини Черкаси

В кабінеті 206 Черкаської міської ради відбулося обговорення кандидатур до складу нового виконкому. Мер Черкас Анатолій Бондаренко висунув ідею зменшення кількісного складу та кількості заступників міського голови. На зустріч зібралися представники партії Батьківщина О.Мельник, Р.Діскант, Ю.Тренкін, очільник фракції ВО “Свобода” Я.Нищик, позафракційна О.Шевченко та інші депутати. 

Ярослав Нищик озвучив позицію фракції “Свобода”, у якої є наступні вимоги до потенційнх кандидатів: відсутність судимості, наявність профільної освіти, обовязковість проходження люстраційної перевірки. Прізвище від політичної сили поки не називалося. І одна з головних вимог  – не брали участі у скандальному голосуванні 28 липня.

Міський голова озвучив що отримав 2 пропозиції від федерації профспілок та від спортивної громадськості міста:

– від федерації профспілок було запропоновано кандидатуру заступника голови обкому працівників державних установ Олійника Олександра Васильовича ;

– заступник начальника — начальник відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Гаврилов Олександр Юрійович від спортивних організацій.

Далі тривало обговорення пропозицій від громадськості.

Голова профспілок області Петро Шевченко вніс кандидатуру Василя Олійника. Його підтримали Олександр Дишлюк та Лілія Маліщук.

Автомайданівець Дмитро Захаров з трибуни повідомив, що його громадська організація наразі визначається з кандидатурою до виконкому.

Також мер Черкас підкреслив що він готовий на зменшення кількості заступників та відповідного розподілу обов’язків. Вивільнені кошти з видатків на утримання посадовців очільник міста хотів би спрямовувати на тротуари.

Депутат Юрій Тренкін запропонував розбавити виконком “жіночими фігурами”.

Представник партії Батьківщина Роман Діскант у виступі відзначив позитивну роль у процесах що відбуваються в місті нинішніх заступників мера від цієї політичної сили – Р.Буданцева, С.Гури, Г.Шевченка та С.Овчаренка. На його думку ці пани, є достойними кандидатами у члени виконкому, однак вони готовi поступитися мiсцем iншим фахiвцям за пропозиціями політичних сил. Виступ обранець тримав російською мовою.

Чи не вперше до складу виконкому пропонується включити представника від засобів масової інформації. Таку пропозицію висловила журналістка від Черкаської регіональної дирекції «Рось» Анна Васильєва, представивши журналіста з інформаційного сайта «Про все» Олександра Рибалка.

В свою чергу депутат міськради Олександр Дишлюк вважає, що людина, яка буде входити до складу нового виконкому, повинна бути обізнаною у своїй сфері.

“Дуже б хотілося, щоб заступників міського голови стало менше, щоб було 50 на 50 заступників і громадськості», — висловила свою думку депутат міськради Олена Шевченко.

Представник депутатської групи БПП “Солідарність” Роман Шевченко озвучив своє бачення до кандидатів: фаховість, досвід та вища освіта, підтверджена відсутність кримінального минулого.

Наступне засідання буде проведено орієнтовно за тиждень підкреслив Анатолій Бондаренко. Мер Черкас очікує на пропозиції від усіх політичних сил та громадських організацій.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.