Близько 30 об’єктів Черкас увійдуть в інноваційний туристичний маршрут від Vodafone

Новини Черкаси

У приміщенні Черкаської мерії відбулося підписання Меморандуму про співпрацю у напрямку створення сприятливих умов для соціального, економічного та культурного розвитку міста Черкаси між Черкаською міською радою та Vodafone Україна.

В рамках ініціативи підписано Меморандум, що передбачає відкриття інноваційного туристичного маршруту в рамках проекту Vodafone Smart Routes. Меморандум підписано міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком та технічним директором Vodafone Україна Скрипніковим Сергієм.

За пропозицією міської влади було визначено розмістити у додатку перелік пам’яток: Палац Одружень, Блакитний Палац, будинок Дитячої та юнацької творчості, художня школа Данила Нарбута, тощо.

Загалом до переліку війде близько 30 об’єктів міста Черкаси, по яким можна буде піти пішим маршрутом, із застосуванням відповідного мобільного додатку в якому буде міститися історична довідка про будвілю чи споруду.

Маршрут у Черкасах, як і в інших містах, буде прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами встановлять безпосередньо біля пам’яток, стрілки вказуватимуть шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета турист потраплятиме на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички. Окрім історичної довідки, черкащани та гості міста можуть ознайомитися з цікавими історіями та легендами. З часом маршрут буде доповнюватися відеоекскурсіями.

Черкаси стануть шостим містом на мапі проекту. Подібні маршрути уже є у Полтаві, Чернівцях, Херсоні, Ужгороді, Львові та користуються неабиякою популярністю серед туристів та місцевих мешканців.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.