Бізнесменів попросять перенести бігборди подалі від місць скупчення людей – зупинок, пішоходних переходів

Медицина Черкаси Новини Черкаси
 Борди, що стоять на міських комунікаціях мають бути демонтовані, а ті, які знаходяться в місцях скупчення людей – перенесені в інші місця.

HO-Ep7M8PQA

Таке термінове доручення отримав на оперативній нараді директору департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін від міського голови Анатолія Бондаренка.

Як інформують в міській раді внаслідок падіння металевої конструкції, що була розташована на розі вулиць Гоголя – Смілянська постраждало дев’ятеро черкащан, із них двоє – діти.
За інформацією директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника, наразі загрози життю потерпілих немає, їх стан стабільний. Усі постраждалі оглянуті та проходять лікування в третій міській лікарні швидкої допомоги, дітей обстежували та призначали лікування фахові дитячі травматологи.
Міський голова дав доручення розглянути можливість надання безкоштовних медикаментів та безоплатної медичної допомоги потерпілим.
Як зазначив міський голова, він отримує безліч дзвінків від мешканців, а також звернень через соціальні мережі з повідомленнями про подібні «аварійні» біг-борди.
Так на думку Бондаренка споруди без відповідних дозвільних документів, на міських комунікаціях – підлягають негайному демонтажу, ті, які стоять в місцях скупчення людей – на територіях ринків, над пішохідними переходами, біля торгових центрів, за умови, якщо вони законні – провести розмови з  їхніми власниками на предмет перенесення їх в інші місця.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.