Бізнес-ідеї черкащан отримують фінансову підтримку

Новини Черкаської області

Черкащани отримують реальні кошти на реалізацію своїх бізнес-проектів. Цьогоріч підтримкою державної служби зайнятості вже скористалося 18 осіб, які отримали майже півмільйона гривень для початку підприємницької діяльності.

 Майже половину з цих коштів було залучено в сферу торгівлі, близько 8 % до галузі сільського господарства. Середня сума допомоги для бізнес-проектів склала близько 27 тисяч гривень. Про це повідомила  заступник директора обласного центру зайнятості Марина Сорокіна.

Прикладами реалізації власних бізнес-ідей за сприяння центру зайнятості є історії колишніх атовців, що перебували на обліку як безробітні.

Так черкащанин Володимир Арсеменко восени минулого року звернувся до Кам´янського районного центру зайнятості після демобілізації з військової служби в зоні проведення АТО. Ще до проходження військової служби, чоловік працював охоронником, слюсарем та бетонярем, в АТО був стрільцем, але завжди мріяв реалізувати себе в сфері торгівлі. Вже невдовзі чоловік захистив бізнес-план на тему «Магазин продуктів харчування» та відкрив власний магазин.

Інший мешканець Черкащини Олег Онойко з Катеринопільщини завжди мріяв посадити сад. Чоловік працював монтером колії на залізниці та охоронником, служив в зоні АТО. Цьогоріч Олег подав свій бізнес-план на тему «Садівництво та вирощування ягід» отримав кошти та в результаті посадив сад на 30 сотках, а в подальшому планує розширити площі насаджень.

Для бажаючих розпочати підприємницьку діяльність фахівці служби зайнятості проводять регулярні  тренінг-семінари: «Як розпочати свій бізнес», «Від бізнес-ідеї до власної справи”, які можуть відвідати всі охочі.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.