Більше тридцяти черкащан прийшли на особистий прийом до міського голови

Новини Черкаси

БондаренкоЗі своїми проблемами, вирішення яких триває вже не один рік, на прийом міського голови прийшли 32 жителі Черкас, – про це Анатолій Бондаренко повідомив на своїй сторінці фейсбук.

Більшість звернень, які озвучили заявники на зустрічі, стосувалися комунальних і земельних питань, проблем соціального захисту та пільг родинам загиблих АТОвців, благоустрою черкаських вулиць, діяльності торгівельних кіосків та роботи громадського транспорту, а ще – працевлаштування. Приходили і з пропозиціями до співпраці. Прикметно, що частина людей на прийомі клопотали не за особисті питання, а за інтереси нашого міста. Як-то ветеран війни Василь Сирота. Чоловік поскаржився на занедбаний стан площ поблизу залізничного вокзалу та автостанції.

– Клумби, які облаштовані біля автовокзалу, заросли бур’янами, навпроти «один на одному» стоять кіоски, хоча неподалік є і ринок, і цілодобовий магазин… Нам соромно за те, що такі об’єкти, які мають бути обличчям міста, у такому недоглянутому стані, – пожалівся він.

Ще одна жителька Черкас Наталія Ромашко поскаржилася на діяльність ринку біля залізничного вокзалу. На її думку, тамтешні тимчасові споруди встановлені незаконно. Неправомірним називає вона й зрізання дерев на ринку.

Скаржилися й на бездіяльність окремих посадовців виконавчого комітету міської ради та звинуватили їх у зловживаннях. На що я ініціював проведення службових перевірок. Загалом же, жодне з озвучених під час зустрічі питань не залишиться поза увагою.

– Більшість людей, які прийшли на прийом, – це ті жителі нашого міста, які впродовж не одного десятка років не можуть отримати тих послуг, які вони повинні отримувати від міської влади, – сказав Анатолій Васильович.

За результатами особистого прийому дав низку доручень керівникам профільних департаментів, аби ті кожне звернення вивчили і громадяни оперативно та по суті отримали необхідну їм допомогу. Причому це не мають бути чиновницькі «відписки».

Є серед звернень питання, які я зобов’язався вирішити особливо швидко. Зокрема, це стосується виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Зараз ми вже маємо декілька масивів, де плануємо надавати земельні ділянки цій категорії населення. У першу чергу тим сім’ям, чоловіки яких загинули на Сході. Для цього потрібні рішення сесії, потрібно виділити кошти на оформлення і на розроблення необхідної документації. Але, я думаю, що найближчим часом ми ці питання вирішимо.

Нагадую, що особистий прийом громадян буде проводитися у другу й четверту п’ятницю кожного місяця. Цього разу його перенесли через анонсовану сесію міської ради. Записатися на прийом можна за телефоном 36-01-84.

Прийматимуть містян і заступники: зокрема, Тарас Хвиль – 1-ї та 3-ї середи, Юрій Гончаров – 1-го, 3-го вівторка, Станіслав Овчаренко – 1-го та 3-го четверга, Олександр Ільченко – 1-ї, 3-ї середи.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.