Безоплатна медицина для черкащан триває лише 1 день (відео)

Медицина Черкаси

У черкаській лікарні швидкої медичної допомоги пацієнтам надають безкоштовні медикаменти та послуги лише перший день, далі – як вийде.

Крапельниці, таблетки і уколи – на них щодня Микола Панченко витрачає 500-700 гривень. У третю міську лікарню його привезлашвидка. Лікування, крізь сльози жартує пенсіонер, тільки для багатих. За три дні на ліки пішла вся його мізерна пенсія. За бюджетні гроші допомогу надавали тільки один день.

Перший день в лікарні швидкої допомоги для пацієнта безкоштовний згідно з рішенням місцевої міськради. За видані медичним закладом препарати кожен хворий розписується у відомості. Хоча медикаментів все одно не вистачає.

Якщо з ліками лікарі ще якось викручуються, то допоміжне медичне приладдя хворі купують самі, навіть в перший день лікування. Зараз в лікарні катастрофічно не вистачає засобів гігієни, гумових рукавичок та медичних масок.

Тому люди звернулися до влади з проханням ще раз виділити кошти для лікарні швидкої допомоги. У міськраді заявили, що зроблять все можливе. Для того, аби петицію почали розглядати, її мають підписати більш, ніж 250 містян.

Про це йдеться у сюжеті “Подробностей”.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.