“Безконкурсна” кадрова політика мера Бондаренка набирає обертів

Новини Черкаси

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко в липні місяці отримав декількох нових радників. Так до переліку радників лише протягом липня були включені – Кривопустова Лариса Вікторівна, депутат обласної ради від ВО “Свобода” Ковбоша Оксана Романівна, Рибальченко Олена Васлівна,  Болсуновський Володимир Миколайович та Маркін Євгеній Михайлович.  Більша частина з цих осіб вже влаштовано на різні посади місцевої влади. Відповідні кадрові зміни пройшли в трьох підрозділах Черкаської міської ради.

Так наприкінці липня на посади до департаменту соціальної політики ЧМР працевлаштовано Кривопустову Ларису Вікторівну та Ковбошу Оксану Романівну. При чому обидві у новому підрозділі –  секторі зі зв’язків з громадськістю.  

Депутат обласної ради від ВО “Свобода” Оксана Ковбоша отримала посаду завідувача сектору  зі зв’язків з громадськістю. До цього вона працювала  у Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі, зазначено у декларації за минулий рік.

Варто зазначити, що штатна чисельність департаменту соціальної політики зросла на 5 посад ще 12 червня 2018 року.

Вочевидь прозорі конкурси на зайняття вакантних посад не в тренді у Черкаській міській раді та особисто в міського голови Анатолія Бондаренка.

Нагадаємо, що департаментом соціальної політики керує представник ВО “Свобода”Олег Гудзенко.

Також відділ  по роботі з учасниками антитерористичної операції у складі управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту очолив Володимир Болсуновський. 

Відповідно вже три з цих посад вже зайняті, через процедуру переведення з посади радників.

Призначення інших осіб, що отримали посади радника міського голови на посади в мерії вочевидь стають лише питанням часу. Серед інших вже відомо, що новим в.о. директора департаменту житлово-комунального комплексу став Євгеній Маркін, що замінив на посаді в.о. директора Департаменту ЖКК Сергія Танюка, який 3 серпня  написав заяву на звільнення.

Також 24 липня Анатолій Бондаренко підписав розпорядження про зарахування до кадрового резерву ще одного свого радника Бориса Євмини на посаду начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради. Відповідний документ поширив у Facebook черкаський журналіст Сергій Кузляєв.

“Євмина був у Народній партії, працював у Золотоніській РДА, був начальником управління капітального будівництва при губернаторі Тулубі. Був заступником міського голови в “смутні часи”, коли комуністично-бютівсько-регіональна коаліція відправила Одарича у відставку. У тому ж виконкомі пліч-о-пліч працював із Анатолієм Бондаренком і Віктором Білоусовим. Кадри Тулуба повертаються завдяки Анатолію Бондаренку”, – інформує Кузляєв.

Втім в резерві Борис Євмина побув всього один день та вже 27 липня 2018 року він став заступником начальника зазначеного управління міської ради:

Фото Сергій Кузляєв

Днями міський голова таки лишив посади начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Валентина Дяченка. Посадовця позбавили управлінського крісла за систематичне невиконання обов’язків, які покладені на нього за трудовим договором. Про це зазначили у відповідному розпорядженні. Відтак  зазначене управління очолить Борис Євмина, де останні 2 тижні був заступником начальника.

Кадрові ротації відбулися і у департаменті житлово-комунального комплексу. 6 серпня свій останній робочий день відпрацював очільник обласного “УКРОПу” Сергій Танюк. Вже із 7 серпня новим в.о. керівника департаменту ЖКК став колишній радник міського голови Маркін Євгеній Михайлович, якого представили у понеділок, на ранковій нараді в ЧМР.

Відповідно до розпорядження міського голови від 14 серпня в департамент ЖКК на посаду заступника прийнято ще одного радника Юрія Панченка, що приступить до виконання обовязків із 17 серпня. Штатним радником міського голови Панченко працював із листопада минулого року. До жовтня 2017 року він працював заступником директора КП “Черкасиводоканал”. Також він із травня 2014-го року очолював Управління промисловості та розвитку інфраструктури Черкаської ОДА.

Практику безконкурсних призначень запроваджено з часу утворення нового виконкому в лютому 2018 року. Так на посади в департаментах та комунальних підприємствах призначено десятки осіб, серед яких депутати міської та обласної ради.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.