Без погодження з громадою забудови “Соснівки” не буде – Бондаренко

Новини Черкаси

Таку інформацію оприлюднили днями у прес-службі Черкаської міської ради. Згідно з повідомленням 29 червня 2017 року було відмовлено у задоволені адміністративного позову приватного підприємства «Міськбуд-Плюс» до Черкаської міської ради про скасування рішення №2-1791 від 2 березня. Відповідне рішення ухвалив Соснівський районний суд міста Черкаси.

Відповідно суд визнав правомірними дії місцевих депутатів при прийнятті оскаржуваного рішення, яким обранці скасували своє попереднє рішення від 22 грудня 2016 року «Про внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси».

Копію відповідної постанови на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» опублікував мер Черкас Анатолій Бондаренко.

«Вітаю громаду міста з першою перемогою, – прокоментував рішення мер. – Як я вже неодноразово заявляв, допоки я буду міським головою, ніякого житлового будівництва в Соснівці не буде! Це місце – окраса Черкас. Тож ми ж мусимо вберегти його. Звісно, цю територію варто розвивати. Але як це робити – будемо визначитися разом із громадськістю, ми зобов’язані прислухатися до думки всіх тих людей, які тут живуть».

Водночас, необхідно звернути увагу на те, що на сьогодні Постанова не набрала законної сили, оскільки може бути оскаржена позивачем до Київського апеляційного адміністративного суду протягом 10 днів від дня її проголошення.

Нагадаємо, що на місці колишньої «Дачі Андрєєва», що на вулиці Менделєєва, 4, компанія «Міськбуд-Плюс» (яка орендує цю земельну ділянку) планувала зводити житловий комплекс. Там, серед іншого, передбачали збудувати три висотні будинки, каскадний житловий будинок від десяти до шести поверхів, близько десяти індивідуальних садиб і таунхауси.

Аби унеможливити подальші маніпуляції навколо цього питання та з метою збереження природно-заповідного фонду, рекреаційних зон і зелених насаджень, на сесії 16 червня 2017 року депутати Черкаської міської ради заборонили видачу містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки під багатоповерхову житлову забудову в мікрорайоні «Соснівка» до часу затвердження містобудівної документації: Внесення змін до генерального плану міста Черкаси (Актуалізація). Тоді ж наклали мораторій і на будівництво в природно-захисній смузі річки Дніпро та Кременчуцького водосховища (в межах міста Черкаси).

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.