Без бюджету та виконкому. У Черкасах відбулась сесія ЧМР

Новини Черкаси

У середу 17 січня 2018 року відбулася сесія Черкаської міської ради під час якої розглядали питання запропонованого міським головою персонального складу виконавчого комітету, бюджету міста та інші питання. У результаті міські обранці не підтримали склад виконавчого комітету, який виніс на голосування міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, сам бюджет розглядатимуть на наступному тижні.

Сесія міської ради розпочалася з мітингу обурених черкащан-бюджетників та пенсіонерів. Вони вимагали негайного розгляду депутатами бюджету та прийняти позитивне рішення.

Питання щодо бюджету було включено до порядку денного, але його розгляд перенесли через не проходження необхідної процедури розгляду бюджетною комісією ради.

Як повідомив секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, затверджений 16.01.2018 р. виконкомом бюджет він отримав тільки сьогодні зранку та відповідно до законодавства його повинна опрацювати спеціальна комісія, а вже після цього виноситися на сесію міської ради.

Виконком

Відповідно до порядку денного, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко подав на розгляд депутатам міської ради кандидатів, які мали увійти до складу виконавчого комітету Черкаської міської ради. Натомість, запропонований склад не підтримало більшість депутатів.

Анатолій Бондаренко запропонував сформувати цей колегіальний орган із 9 осіб замість 13, як це було раніше. А кількість своїх заступників – скоротити до двох. На думку мера, це дозволить зекономити майже три мільйони гривень бюджетних коштів.

До складу виконавчого комітету Черкаської міської ради на посади заступників мали увійти:

– Микола Шкарабура (заслужений працівник освіти) та Світлана Івінська (має значний досвід роботи в комунальній галузі, нині працює в Соснівській СУБ).

В той же час до складу виконавчого комітету на громадських засадах Анатолій Бондаренко запропонував включити 5 осіб, а саме:

– Сергія Амброса (батько загиблого АТОвця, інженер, працює заступником директора виробництва);

– Віктора Черниша, який воював на сході України, зокрема, захищав Донецький аеропорт (нагороджений відзнаками «За зразкову службу», «За військову доблесть», «Орден «За мужність 3 ступеня»);

– Антона Скачкова (почесний громадянин міста Черкаси, заслужений майстер спорту);

– Бориса Марченка (представник «Української асоціації перевізників»);

– Анну Васильєву (черкаська журналістка).

Перед початком голосування фракція ВО «Свобода»  заявила про те, що відмовляється брати участь у формуванні виконавчого комітету, тож голосувати їхні депутати не будуть.

Результати голосування

Запропонованмй проект рішення черкаські обранці не підтримали. За відповідний проект рішення висловилося 18 обранців, ще 22 – утрималися, один був проти. Пізніше своїм голосуванням взагалі зняли його з порядку денного.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.