Байдужість чиновників служби зайнятості переміг депутатський запит

Новини Черкаси

До громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба в м. Черкаси звернулася мати-одиначка, яка виховує сина-школяра. Власними силами вона бідкалася в пошуках роботи, але, на жаль, не знайшла.

centr-zanyatosti.8

Це спонукало її звернутися в міську службу зайнятості. Але там жінка зіткнулася з хамовитим ставленням та постійними відмовами в реєстрації її як безробітної, пише у власному Facebook Інна Ключка – керівник громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба.

З громадської приймальні направили депутатське звернення до керівництва обласного центру зайнятості. За два тижні надійшла відповідь. З відповіді стало зрозуміло, що жінку викликали в центр зайнятості, прийняв її не спеціаліст, а сам директор. Він роз’яснив спектр послуг, які надає служба, ознайомив зі всіма актуальними вакансіями з урахуванням досвіду роботи жінки та її життєвих обставин.

Наразі вона отримала статус безробітної, а центр продовжує пошуки вакансій для неї. Жінка віддячила подякою на ім’я Владислава Голуба. У свою чергу, хотілось би подякувати директору Черкаського міського центру зайнятості за оперативне реагування на депутатське звернення та позитивне вирішення питання, зазначає Інна Ключка, але водночас виникає питання: невже одразу не можна було допомогти цій жінці? Адже всі законні підстави на те були! Чи стане цей випадок уроком для працівників центру зайнятості?

“Черкаський кур’єр” від 03 лютого 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.