“Бабушкі” та Проззоро, або як у Черкасах політизують сесії (відео)

Новини Черкаси

У Черкасах 05.05.16 майже відбулась сесія. Було проголосовано лише питання передачі тролейбусів на баланс міської громади. Проте секретарем міської ради було озвучено  основні проблемні питання, що мали розглянути депутати на пленарному засіданні.

Виступ з мотивів Олександра Радуцького: 

У своєму виступі Олександр Романович наголосив – “треба внести зміни до бюджету та забезпечити тролейбусників заробітною платою. Частково за допомогою КП “Черкасителокомуненерго” тролейбусники отримали 150 тисяч гривень, проте цього мало.”
На репліку з залу щодо процедури виконання регламенту було запропоновано вивчати основи регламенту разом в кабінеті секретаря.
Також було запропоновано розглянути питання роботи за системою Прозорро, яка була в порядку денному за №36.

В ході обговорення секретар був змушений закрити засідання, за його словами на  сесії політика в черговий раз взяла гору над здоровим глуздом.

“Якби сьогодні депутати підтримали проект рішення про електронні закупівлі, департаменти вже найближчим часом почали працювати через систему “Прозоро” – підсумував він.

Щодо вже звичних маніпуляцій громадськістю, було запропоновано привести на сесію “бабушек” і побалакати громадськості з ними разом про проблеми функціонування міської влади.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.