«Азовці» провели мітинг біля Прокуратури Черкаської області проти «політичних репресій»

Новини Черкаси

Сьогодні у Черкасах активісти Цивільного корпусу «Азов» знову мітингували.

За словами «азовців», тиск з боку поліції й прокуратури на очільника черкаського «Азову» Дмитра Кухарчука розпочався саме після акції проти підвищення тарифів біля стін ОДА, 1 грудня.  Активісти сьогодні розпочали акцію протесту біля Головного управління національної поліції, потому рушили до Прокуратури Черкаської області.

Прокурор Овчаренко виклав у «Фейсбуці» пост, що він про нас думає, але він не має права казати щось про цю акцію, вона повинна бути поза політикою. Тепер почалися репресії стосовно мене. Я вчора прийшов до слідчого з тим, що проти мене порушили чотири кримінальні справи, які до мене взагалі ніякого відношення не мають. Ганьба цій системі,– розповів голова Черкаського обласного осередку ЦК «Азов» Дмитро Кухарчук.

Після цих слів активісти запалили фаєри біля приміщення прокуратури й пообіцяли, що боротимуться проти таких «політичних репресій» і «тарифного геноциду».

Нагадаємо, першого грудня у Черкасах орієнтовно півтисячі активістів Цивільного корпусу «Азов» пройшли головною вулицею Черкас в рамках «Маршу учасників штурму Банкової» від вулиці Богдана Хмельницького до Соборної площі міста. Опісля маршу активісти влаштували мітинг біля стін Черкаської обласної державної адміністрації та висунули ультиматум владі.

Інна Молчанова, фото автора

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.