Автовласники вимагали проведення ямкових ремонтів доріг

Новини Черкаси

Обурені представники “Автоєвросила” приїхали на пленарне засідання сесії міської ради та нагадали обранцям про жахливий стан багатьох доріг та необхідність ямкового ремонту, який повинен був бути виконаний до холодів.

Спочатку активісти приїхали до будівлі де відбувається сесія та гуртом сигналили в клаксони.

В своєму виступі представники автоспільноти обурювалися розбитим дорогам міста.

– Ми не лише захищаємо машини на єврономерах, а й ще ми хочемо їздити по нормальних дорогах, – сказав депутатам представник ГО «Автоєвросила» В’ячеслав Дзюблик. –Півроку ми спостерігали ремонт доріг у Черкасах і очікували, що в нас будуть дороги нормальної якості, але ми маємо величезне розчарування. Асфальт поклали неякісний і навесні він сходить разом зі снігом.

У свою чергу активіст Олексій Ющенко додав, що у влада міста має не більше двох тижнів  аби встигнути провести хоч якийсь ямковий ремонт.

“Така ситуація відбувається, бо мер займається працевлаштуванням депутатів”, – зауважив секретар міськради Олександр Радуцький.

Після виступу мер Черкас Анатолій Бондаренко поінформував, що по питання проведення ремонту доріг буде проведено службове розслідування.

Нагадаємо, що ямковий ремонт доріг у місті здійснюється силами КП “ЧЕЛУАШ”. Очільником КП є представник фракції “Батьківщина” у міській ради Олексій Мельник.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.