Анатолій Бондаренко закликає черкащан долучитися до генерального прибирання Черкас

Новини Черкаси

12985439_963281210457494_3706500749439383970_nНевдовзі весь православний світ святкуватиме найбільше християнське свято – Пасху або Великдень.

З давніх давен люди намагалися перед цим святом очистити від бруду не лише свої душі і помисли, а й оселі  та двори.
Сьогодні одним із найголовніших своїх завдань міська влада ставить благоустрій Черкас, для того, аби наше місто стало найкращим містом України.
Головні роботи – асфальтування та ремонт  доріг, тротуарів, прибирання кладовищ перед поминальними днями, – виконуються  силами міських комунальним служб.

Але разом із вашою  допомогою, з допомогою  мешканців міста, прибрати  нашу спільну домівку до свят буде легше і швидше.
Шановна громадо! Прошу  кожного з вас долучитися до Тижня генерального прибирання Черкас, який розпочинається цієї п’ятниці, 22 квітня та триватиме  до наступної п’ятниці.
Наведення порядку в своїй країні, в своєму місті повинно розпочинатися з наведення порядку у своїй оселі та в своєму дворі.
Разом з сусідами, родичами, вийдіть у свої двори,  по можливості приберіть їх, посадіть дерева, квіти, приготуйте наше довкілля  до найбільшого християнського  свята, яке фактично і є символом  нового життя.

Лише від  кожного з нас залежить, наскільки  чистими будуть наші душі і наші домівки.

З повагою – Черкаський міський голова
Анатолій Бондаренко
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.