Анатолій Бондаренко: Щодо «гарячої» теми прибирання снігу з міських доріг

Новини Черкаси

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів, щодо прибирання снігу на дорогах в місті. Також, Анатолій Васильович повідомив, що аукціон по утриманню міських доріг відбудеться вже у четвер, 19 січня. 

Анатолій Бондаренко

Хочу розставити всі крапки над “і” в питанні утримання доріг взимку, яке раптом із чиєїсь легкої руки з господарського стало політичним.

Перше – аукціон по утриманню міських доріг відбудеться вже у четвер, 19 січня. Якщо один із ймовірних учасників-підрядників не хоче прибирати до четверга, виставляючи свої умови – це його право.

До якихось надзвичайних ситуацій, які могли б виникнути внаслідок дій одного монополіста – прибиральника, ми готові. За моїм дорученням в місті створений оперативний штаб з очищення вулиць від снігу, близько 30 одиниць комунальної техніки напоготові.

З великим проханням звертаюся і до керівників організацій та установ різних форм власності – підставте плече міській громаді, розчистіть свою прилеглу територію, стоянки, тощо. Це і є момент, коли ми разом повинні виявити ту соціальну відповідальність, зокрема, бізнесу, про яку так часто говоримо.

І ще – підрядна організація, яка зараз так гучно робить майже політичні заяви, тривалий час залишалася монополістом у цій сфері, отримуючи шалені кошти на зимове утримання доріг. В 2016 році міському бюджету це обійшлося в 16 мільйонів гривень, за 2017 рік цей підрядник вже отримав 4 мільйони 769 тисяч.

Звинувачуючи інших учасників, які можуть скласти йому конкуренцію, ледве не в тендерному шахрайстві, підрядник, схоже, і надалі планує лишатися монополістом, одноосібно прибирати місто взимку та виставляти владі свої умови.
Вважаю, що з’ясування стосунків та звинувачення такого плану в бік конкурентів потрібно проводити в установленому законом порядку з залученням правоохоронців, а не збурюванням громади в соцмережах та ЗМІ.

Від себе запевняю – як міський голова, докладу всіх зусиль, аби містяни не відчули на собі наслідків недобросовісних дій та шантажу таких підрядників.

Розповісти друзям

1 коментар до “Анатолій Бондаренко: Щодо «гарячої» теми прибирання снігу з міських доріг

  1. 0

    0

    Поки в мерії сидять та очолюють департаменти всі ті самі убл*дки що при Одаричі, порядку на дорогах та в місті не буде !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.