Анатолій Бондаренко про тролейбуси і колесо огляду (відео)

Новини Черкаси

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у прямому ефірі телеканалу ТРК “Expo-TV”  розповів про розвиток і майбутнє комунального підприємства “Черкасиелектротранс”, і коли мешканці побачать нарешті колесо огляду.

Міський голова повідомив, що КП “Черкасиелектротранс” – пріоритетним підприємством, яке потрібно розвивати. Але держава не передбачила компенсацію за пільговий проїзд пенсіонерів:

Щодо ситуації в комунальному підприємстві “Черкасиелектротранс”. Вперше держава не передбачила компенсацію за пільговий проїзд пенсіонерів, тому на сьогоднішній день, Черкаська міська рада виділяє кошти на цю компенсацію, – повідомив в студії EXPO TV міський голова.

Також, міський голова повідомив про проблеми комунального підприємства:

Є великі проблеми у підприємства. Напевно, керівництво комунального підприємства “Черкасиелектротранс” звикло так, що місяць пройшов – вони отримали підтримку у розмірі близько 1 млн. 700 тис. грн. і вони далі живуть, про розвиток ніхто на підприємстві думати не бажає.

Ми сьогодні поставили завдання підприємству показати фінансовий план і затвердити його, щоб ми могли чітко передбачити в програмі економічного розвитку відповідні кошти на потреби підприємства, – розповідає Анатолій Бондаренко.

Стосовно Колеса Огляду, міський голова підтвердив, що це прописували в програмі економічного розвитку, що проект існує.

На сьогоднішній день колесо огляду коштує близько 10-ти млн. гривень, це занадто великі кошти, – наголошує Анатолій Бондаренко.

Наразі існує дискусія, надати медичне страхування працівникам освітньої та медичної сфери діяльності чи купити колесо огляду. Це питання знаходиться на розгляді депутатського корпусу, як депутати вирішать, відповідно так і будемо рухатися. Я готовий виконувати будь-яке нормальне рішення, яке не суперечить здоровому глузду і дає розвиток нашому місту Черкаси. Подивимося, можливо за підсумками першого півріччя ми будемо мати відповідні кошти і передбачимо їх на купівлю колеса огляду, – пояснив міський голова Черкас.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.