Анатолій Бондаренко: Новий виконком буде формуватися на професійній основі

Новини Черкаси

Про це повідомив на прес-коференції міський голова Анатолій Бондаренко. Також мер Черкас повідомив, що зареєстрував та подав проект рішення про “Розпуск виконавчого комітету Черкаської міської ради”.

Мер закликав політичні сили подавати кандидатури на членів Виконкому на основі професійності та брати разом відповідальність за розвиток міста.Анатолій Васильович веде переговори з лідерами політичних сил. Щоб люди були професіонали, без кримінального минулого з відповідною фаховою освітою.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив що за 2 тижні скликає позачергову сесію. Тобто  28 серпня  депутати зберуться знов для розгляду  питання про дострокове припинення діяльності виконавчого комітету. Про це очільник Черкас повідомив  на прес-конференції.

Проект рішення незабаром з’явиться на сайті міської ради.

Також мер поінформував про причини з яких він не підписав рішення міської ради по розпуску Виконавчого комітету. Зачитавши декілька сторінок правової оцінки. Потім зазначив що Виконавчий комітет є “виконавчим органом міського голови, і там має бути більшість від міського голови”.

Нагадаємо, що згідно вимог абзацу 1 ст 51 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” – “Виконавчим органом сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради є виконавчий комітет ради, який утворюється відповідною радою на строк її повноважень. Після закінчення повноважень ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті ради її виконавчий комітет здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконавчого комітету.”

Олександр Радуцький в свою чергу повідомив, що не буде приймати участі у засіданнях виконкому до обрання нового складу виконкому.

Депутат міської ради Руслан Зоря зареєстрував повторний проект рішення про розпуск виконкому:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.