Альпініста, що ледь не зірвався з 8 поверху у Черкасах – врятували (відео)

Новини Черкаси

24 листопада на фасаді 9-ти поверхового житлового будинку по вулиці Вербовецького у Черкасах проводилися роботи з утеплення зовнішньої стіни. Проте з альпіністом сталася  надзвичайна подія і о 13:25 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Черкаській області надійшло звернення про допомогу.

01 (1)

Як стало відомо, під час спуску промислового альпініста до місця робіт стався зсув бетонної парапетної плити, яка жорстко заблокувала страхувальну мотузку робітника на рівні 8-го поверху. Ситуація, що склалася, щохвилини загрожувала життю чоловіка, який у будь – яку мить міг зірватися з 25 метрової висоти.

IMG_3709

Вже через сім хвилин після повідомлення, встановивши коло будинку висувну автодрабину, до потерпілого піднялися рятувальники 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Фахівці ДСНС розплутали та звільнили мотузку, яка страхувала 36-річного чоловіка.

04

Після звільнення альпініст самостійно спустився на землю, де рятувальники надали йому першу долікарську допомогу. Наразі життю та здоров`ю врятованого нічого не загрожує.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.