Альона Вербицька: Не можу ставитися із повагою до людини, яка зневажає інших, яка дозволяє собі принижувати честь та гідність людей

Новини Черкаси

11988324_1067253026619177_5475209436392369179_nВідомий волонтер та кандидат до Черкаської міської ради від Блоку Петра Порошенка Альона Вербицька звернулася до Сергія Одарича на своїй сторінці фейсбук

Варто переглянути: БПП відкрила списки кандидатів до Черкаської міської ради

“Сергію Олеговичу!
Нажаль, після всього Вами сказаного, я не можу звернутися до Вас як до шановного.
Не можу ставитися із повагою до людини, яка зневажає інших, яка дозволяє собі принижувати честь та гідність людей, тим самим порушуючи їх конституційні права.
Я жінка, я мама, я голова Благодійного Фонду, я людина, яка має чітку життєву позицію і будучи небайдужою до того, що відбувається в моїй країні, до біди яка спіткала громадян нашої країни, вже півтора роки знаходжуся на лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях і самовіддано виконую свій громадянський обов’язок – допомагаю тим, хто потребує допомоги.
Маю дуже багато листів-подяк та грамот від Міністерства оборони, від військових частин, була нагороджена Міжнародною Службою порятунку «911» медаллю «ЗА ЗАХИСТ ДЕРЖАВИ»
В даний час я прийняла пропозицію від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» і зареєструвалася кандидатом в депутати до міської ради міста Черкаси від цієї політичної партії.
Тож, коли Ви говорите що виборці, які підтримають БПП в місті Черкаси тим самим підтримають криміналітет!!! Ви зараховуєте мане та інших членів нашої команди до лав місцевого криміналу і називаєте злочинцями.
Хочу запитати у Вас лише одне – ХТО НАДАВ ВАМ ТАКЕ ПРАВО?
Хто дав Вам право «топтати» моє ім’я у якісь надумані, брудні звинувачення? Хто дав Вам право ставити під сумнів мою чесність та порядність і тим самим перекреслювати ту справу, якою я займаюся, заносити в «чорний список» Благодійний Фонд, що протягом вже півтора роки рятує життя і здоров’я військовослужбовців та мирного населення, які знаходяться на сході України?
Я не буду опускатися до того рівня, до якого опустилися Ви і тому не буду говорити що було Вами зроблено негативного для міста, чи не зроблено позитивного. Судити може лише Суд та Бог, наданим їм правом. Я ж хочу лише Вам і всім громадянам нашого міста сказати, що я пишаюся багатьма з тих кандидатів у депутати, з якими я йду в місцеву владу в одній команді, від БПП «Солідарність»
ХТО ДЛЯ МЕНЕ Радуцький Олександр Романович?
Олександр Радуцький – це людина, якій я вірю! Віра моя базується на співпраці на виконаних обіцянках, на реальних справах, про які він навіть не просив десь говорити, щоб я тим самим підіймала його рейтинг. Для мене – це посадовець, який у важкий для країни час не «відсиджувався» та не «ховався» в кабінеті за своїми посадовими обов’язками, а ЗАВЖДИ активно долучався до співпраці.
Для мешканців міста – це політик, який зміг зробити те, про що інші тільки обіцяли.
Крім слів БЕЗМЕЖНОЇ вдячності я нічого іншого в його адресу сказати не можу.” – написала Альона Вербицька.

Скопійовано зі сторінки в фейсбук.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.