Активісти Черкас за екологічний електротранспорт на вулицях (відео)

Новини Черкаси

Черкаси мають проблему з транспортом громадського користування. Адже на вулицях міста курсують щодня близько 300 маршруток і лише 40-45 тролейбусів. Маршртки забруднюють вихлопними газами навколишнє середовище, тролейбуси ж доживають віку. Хоча є надія на отримання 8 нових “рогатих” вже до кінця цього року.

тр мар

Проблема у відсутності транспортної реформи та розвантаженні центру міста від надмірної кількості маршруток назріла давно. Проте через вплив багатьох чинників, питання збільшення частки екологічного транспорту на вулицях не вирішується.

Так соціальні мережі обговорюють питання “тролейбус чи маршрутка”. Проте однобокі коменти реально турбують активну молодь. Саме про це вони і зняли свій відеоролик.

“Днями, деякі з підписників Тіпічних Черкас з усіх сил постарались образити “тролейбус”. Не відповісти на це у нас не вийшло. Адекватний читач цього тексту, напевно, і без #Трясця добре все те розуміє, але, як показує опитування на тих таки Тіпічних Черкасах, дуже багато людей і не здогадується що таке тролейбус і з чим його їсти.” – інформують автори відео.

https://www.youtube.com/watch?v=80M-qgfe9pE

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.