Аграрії блокували рух автобаном поблизу Умані

Новини Черкаси

У четвер черкаські аграрії долучилися до акцій протесту шляхом блокуванням руху на автодорогах. Зокрема з 12 години протягом 3 годин було обмежено рух автобаном Київ-Одеса поблизу Умані. Відповідну інформацію повідомили у прес-службі Укравтодору.

Причина проведення акції – захист інтересів сільгоспвиробників – вирішення питання відшкодування ПДВ при експорті технічних та олійних культур.

З 12-15 год. було перекрито рух автотранспорту на автодорозі М-05 Київ – Одеса, км 210+600 (м. Умань), шляхом безперервного руху по пішоходному переходу. За інформацією відомстві на 15 годину рух транспорту відновлено в звичайному режимі.

Нагадаємо, що 15 березня попереджувальні акції протесту вже пройшли у ряді регіонів, зокрема, і на Черкащині. Тут було перекрито автошлях Е-95, пост поліції поблизу м. Умань.

За підрахунками Всеукраїнської аграрної ради збитки малих та середніх виробників від відміни відшкодування ПДВ при експорті олійних сягнуть понад 6 млрд грн. Рентабельність вирощування сої та ріпаку суттєво знизиться. Тому аграріям цьогоріч доведеться зменшити площі посівів під цими культурами мінімум на 30%.

 

Розповісти друзям
  • 10
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.