Афганці вигнали Олександра Рибченка з партії ветеранів Афганістану

Новини Черкаси Новини Черкаської області

18 лютого в приміщенні Черкаського Палацу молоді відбулися збори членів Черкаської обласної Спілки ветеранів Афганістану та учасників бойових дій і членів Черкаської обласної організації Партії ветеранів Афганістану.

Участь у заходах взяв голова Української Спілки ветеранів Афганістану, голова Партії ветеранів Афганістану  Сергій Червонописький, афганці з усіх районів та міст області. Загалом на зустріч прибуло більше 400 осіб. Про це пишуть на сторінці Спілки в соцмережі.

Зазначається, що «людей обурила ситуація, що стала проявом незбагненного цинізму, жорстокості, ігнорування моральних принципів, паплюження патріотизму та неповаги до державності з боку голови Черкаської обласної Партії ветеранів Афганістану, депутата Черкаської обласної ради Рибченка Олександра Володимировича». 11 лютого 2017 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, Рибченко О.В. здійснив наїзд власним автомобілем на нашого побратима, інваліда війни в Афганістані, учасника АТО Остапенка Олега Григоровича та завдав тілесних ушкоджень йому та декільком особам, що перебували поруч. Остапенка О.Г. було доставлено у лікарню де йому діагностували закриту черепно-мозкову травму та внутрішньочерепну гематому. Це не перший випадок ганебної поведінки Рибченка О.В., який уже притягувався до відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані. Окрім того Рибченко О.В. систематично дозволяє собі некоректну поведінку з застосуванням нецензурної лексики.

Під час зустрічі у своїх виступах афганці, як один, вимагали негайного виключення Рибченка О.В. з рядів Партії ветеранів Афганістану. Його поведінка є несумісною з посадою керівника територіальної організації партії. Такі вчинки паплюжать нашу політичну силу та оскверняють світлу пам’ять учасників війни в Афганістані, — зазначили виступаючі.

Крім того, на зборах 17 місцевих парторганізацій Партії ветеранів Афганістану ініціювали проведення обласної партійної Конференції.

За підсумками зборів Афганці області прийняли Резолюцію.

РЕЗОЛЮЦІЯ
зборів Черкаської обласної спілки ветеранів Афганістану та учасників бойових дій, членів Черкаської обласної організації Партії ветеранів Афганістану

Ми, члени Черкаської обласної спілки ветеранів Афганістану та учасників бойових дій, члени Черкаської обласної Партії ветеранів Афганістану засуджуємо протиправну поведінку Рибченка О.В.

Його антисоціальні вчинки, коли він у нетверезому стані сідає за кермо, вже до цього були системними, однак останні події стали верхом зухвалості та не лише ганьблять честь партійця, але й пам’ять загиблих воїнів-афганців.

Вважаємо, що безсоромні дії Рибченка О.В. категорично не несумісні зі статусом голови Черкаської обласної Партії ветеранів Афганістану, депутата обласної ради, яким на сьогодні він залишається. Рибченко О.В. не має морального права бути очільником побратимів афганців. Ще менше він має права представляти інтереси виборців в Черкаській обласній раді. Нагадаємо, що Рибченко О.В. був раніше виключений з рядів Черкаської обласної спілки ветеранів Афганістану, хоча це не вплинуло на його переконання у вседозволеності.
На сьогодні Рибченко О.В. повністю дискредитував себе як партієць, народний обранець, громадянин суспільства, і залишення зазначених фактів без реагування буде для молоді взірцем безкарності, а для виборців – лицемірством влади.

Переконані, що невідкладно повинно бути вирішене питання про виключення Рибченка О.В. з Партії ветеранів Афганістану, а депутатами обласної ради розглянуто питання щодо відповідальності депутата обласної ради з точки зору недотримання ним депутатської етики.

Вимагаємо проведення конференції Черкаської обласної організації Партії ветеранів Афганістану з порядком денним: переобрання голови Черкаської обласної організації Партії ветеранів Афганістану та керівних органів партії.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.