Аеропорт Черкаси може отримати 100 мільйонів в поточному році

Новини Черкаси

Аеропорт “Черкаси” може отримати понад 100 мільйонів гривень на здійснення ремонту та оновлення терміналу та капітального ремонту летовища вже в 2016 році. Зокрема на проектування та реконструкцію аеродромного комплексу КП “Аеропорт Черкаси” у 2016 році планується залучити 90,5 млн.грн., та на реконструкцію термінального комплексу 10 млн.грн

zRr3udrWHxQ

Начальник Управління регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав, що Кабінет Міністрів України виділить на Черкаський аеропорт близько ста мільйонів гривень.

“Щодо перспектив нашого аеропорту. Прийнято Постанову КМУ від 24 лютого 2016 року “Про затвердження Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року”. У програмі розвитку вказані для фінансування 17 летовищ. Зокрема, це аеропорти “Бориспіль” та “Київ”, аеропорти “Львів ім. Данила Галицького”, “Харків”, “Одеса”, “Дніпропетровськ”. Також у програмі вказано аеропорти у низці інших обласних та районних центрів: “Запоріжжя”, “Херсон”, “Кривий Ріг”, “Рівне”, “Ужгород”, “Чернівці”, “Черкаси”, “Полтава”, “Тернопіль”, “Вінниця”, “Суми”.
Відповідно до Постанови на проектування та реконструкцію аеродромного комплексу КП “Аеропорт Черкаси” у 2016 році планується залучити 90,5 млн.грн., та на реконструкцію термінального комплексу 10 млн.грн.” – зазначив чиновник.

Як зазначено в Урядовому порталі : Аеропорти України матимуть змогу модернізувати власну інфраструктуру в рамках реалізації Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

Читай також: 100 млн. гривень і Черкаський аеропорт запрацює

На своєму засіданні Уряд затвердив Державну цільову програму розвитку аеропортів на період до 2023 року, до якої увійшли 17 аеропортів України. Це дасть змогу підвищити ефективність управління майном, сприятиме розвитку авіаційних перевезень, а також матиме позитивний економічний ефект для розвитку всіх регіонів України. Програма передбачає приведення інфраструктури авіаційного транспорту у відповідність до міжнародних стандартів, забезпечення набуття Україною статусу транзитної держави з урахуванням її унікального географічного розташування, підвищення ефективності управління державним майном. Фінансування завдань та заходів Програми здійснюватиметься за рахунок власних коштів підприємств, коштів приватних інвесторів, місцевих бюджетів, залучених кредитних ресурсів, у тому числі під державні гарантії. Більш детальніша інформація знаходиться безпосередньо на урядовому порталі.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.