загрузка...

90 тисяч сімей Черкащини наразі отримують субсидії

Новини Черкаси Новини Черкаської області Субсидії Черкаси
Про додаткову потребу у фахівцях повідомили під час вчорашньої робочої зустрічі представників соціальної сфери Черкащини з представниками регіональних центрів зайнятості.
subsidii-14

Черкащани продовжують подавати документи на призначення субсидій до соціальних органів, аби отримати пільгу від держави. Чимало таких людей, які раніше субсидій не мали і звертаються вперше. Пояснюють: суми за комуналку надто високі, тому змушені звертатися по допомогу.

Читай також: Владислав Голуб: «Для оформлення субсидії необхідні лише заява та декларація про доходи»

— Оскільки заявників багато, працівники відділів субсидій не завжди встигають все опрацювати у відведені терміни, — пояснює ситуацію заступник директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Олег Шимчук, — фахівці працюють понаднормово і навіть у вихідні. Міністр соціальної політики України Павло Розенко поставив завдання до початку нового опалювального сезону завершити обробку всіх документів, які є зараз у місцевих управліннях соцзахисту. Адже з вересня почнеться черговий наплив людей.

Запор-3

Тому особи, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, можуть залучатися до громадських робіт для надання допомоги в оформленні документів для призначення житлово-комунальних субсидій. Але наразі не вирішене остаточно питання оплати праці цієї категорії осіб.

За наслідками зустрічі сторони вирішили підготувати спільний лист-звернення до голів райдержадміністрацій та міських голів з проханням допомогти у фінансуванні цього проекту.

Довідково. Станом на 7 серпня поточного року для призначення субсидії за новим порядком до органів соціального захисту населення на Черкащині надійшло майже 57 тис. заяв.

Крім цього, 65 тисячам сімей, які одержували субсидії в опалювальний період 2014-2015 років, здійснюється автоматичне призначення субсидії на новий термін без необхідності надання документів та звернення до управлінь соціального захисту населення.

Призначено житлову субсидію за оновленим порядком більше 90 тис. сімей. Про це інформує Черкаський край

Розповісти друзям

6 коментарів до “90 тисяч сімей Черкащини наразі отримують субсидії

 1. 0

  0

  Молодцы, что придумали о небольшой материальной помощи на коммунальные услуги(хоть заранее и подняли их).
  Но как было обещано, что всем жителям придёт декларация по почте, что можно будет заполненный бланк отослать обратно по почте, но… не всем и прислали его и не одиночный случай.
  А, чтобы получить бланк декларации в сов безе нужно выстоять не один час в очереди, что пенсионерка с больными ногами и повышенным давление не в силе это выдержать и не идёт за ним(а нужно после и отправить обратно)

  1. 0

   0

   Живу в городе Смела, присматриваю за своим дедушкой. Обратился к Людмиле Коляде за оформлением субсидий, она потребовала с меня 700 гривен. Я заплатил, но спросил с какой стати ей надо плотить, она ответила, что без денег не оформляет. После этого у меня не осталось, ни каких сомнений, что она делиться с начальством взятками.

 2. 0

  0

  Каждый день я хожу к Людмиле Коляде, на протяжении недели, пытаюсь добиться у нее оформление субсидии, а она пытается с меня денег взять. Но я пока не сдаюсь, так как денег у меня нет, а в субсидии я очень нуждаюсь. Пыталась ее напугать тем, что буду писать жалобы ее руководству, а она ответила, что ни кого не боится так как в доле начальство!

 3. 0

  0

  Живу с дочерью, она инвалид 1 группы, сейчас очень тяжело собираем деньги на лечение, чтоб хоть как-то с экономить. Пошла оформить субсидию, пришла к начальнику отдела социальных выплат. Подавать все документы, а потребовала с меня 1000 гривен. Я попыталась объяснить нашу ситуацию, но она ни в какую продолжала требовать деньги!

 4. 0

  0

  Живу в городе Смело присматриваю за своим дедом ему 75 лет. Так как деду трудно передвигаться попросил он меня отнести документы с заявлением на оформление субсидии. Но я пришел в кабинет к Людмиле Коляде и принес все, что дед сказал, тут она еще сказала, что к этому всему прилагается 1000 гривен, я удивился но дал ей деньги, чтоб она наконец оформила. Не хотел, чтоб дед переживал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.