5 мільйонів витратять цьогоріч у Черкасах на ремонт дощової каналізації

Новини Черкаси
У 2016 році на капітальний ремонт мереж зливової каналізації виділено 5 мільйонів гривень. Ремонт відбудеться на семи вулицях Черкас, відповідний перелік яких затвердили члени виконавчого комітету на сьогоднішньому засіданні.
a3cd13b227a6c1adab439af39dcc48e1Так, у 2016-ому році комунальники візьмуться за реконструкцію мереж зливової каналізації за такими адресами по вул. Михайла Грушевського (колишня – Котовського), вул. Олени Теліги (колишня – Конєва, від накопичувального басейну до існуючих мережі), вул. 30 років Перемоги, вул. Смілянській (від вул. 30 років Перемоги до межі міста Черкас), вул. Квітковій, вул. Надпільній (колишня – Ільїна) та на провулку Хижняківському.
Як розповів в коментарі на сайті ЧМР перший заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Віталій Дядченко, на ремонт об’єктів зливової каналізації у програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста на нинішній рік передбачили 5 мільйонів гривень. Перед початком ремонтних робіт, за його словами, буде виготовлена проектно-кошторисна документація по кожному з цих об’єктів.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.