42 населені пункти області залишаються знеструмленими

Новини Черкаської області

Наразі наслідки потужного буревію ліквідовують 47 бригад, 194 робітники та 64 одиниці техніки. Електропостачання не відновлене у 42-х населених пунктах. Зокрема, на Золотоніщині – у 31, на Чорнобаївщині – у 7, на Драбівщині – у 2, на Уманщині – у 2.

У районах, які найбільше постраждали від стихії, працюють додаткові бригади енергетиків з інших районів області. Так, на допомогу чорнобаївському підрозділу прибули колеги з 6-ти РЕМів – Чигиринського, Черкаського міського, Корсунь-Шевченківського, Жашківського, Канівського та Кам’янського. У Золотоноші додатково працюють енергетики з Городищенського, Смілянського та Звенигородського районів.
Про це повідомляють у ПАТ “Черкасиобленерго”.

– Поселили нас у селі Красенівка, годують гарно, умови проживання нормальні, – говорить майстер дільниці ПЛ Черкаського міського РЕМ Володимир Мунтян. – Пройшли інструктажі та отримали схеми, довго чекали паливо. Матеріалів не вистачає, через це роботи з усунення пошкоджень виконуються не своєчасно. На вчорашній день матеріалів не було, привезли лише сьогодні. Багато зламаних опор, а бурильно-кранова установка лише одна, яка обслуговує два села.

– По приїзді нас ознайомили зі схемами, провели інструктажі та виписали наряди. По тому виїхали на усунення пошкоджень. На даний час чекаємо матеріалів, немає проводу, – розповідає майстер дільниці Жашківского РЕМ Анатолій Задорожній.

Серед потреб ПАТ “Обленерго” після буревію – 150 опор, 480 ізоляторів, масло до пил, дроти, кабелі, шифер та інший інвентар. Нині закупівлі проводяться у ектреному порядку. Проте, спрацювати по максимуму підприємству, з якого вивели мільярди, дуже складно. Попри це, керівництво ПАТ розраховує упоратися з основними наслідками негоди вже до кінця поточного тижня.
Наразі проводиться підрахунок завданих збитків. За попередніми даними, за 5 днів вони сягнули 2-х млн грн.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.