4 річне виселення зі стін ОДА добігло кінця для департаменту охорони здоров’я

Медицина Черкаси Новини Черкаської області

Після чотирьох років роботи в приміщенні госпіталю ветеранів війни по вулиці Ільїна структуру повернули в стіни облдержадміністрації. На початку серпня фахівці перебралися в відремонтовані кабінети на п’ятому поверсі.

91d12ded7dd5dfeec5f4b0cb1f0113f5

Керівник департаменту Михайло Лобас зазначає, що переїзд здійснили в максимально короткий термін, аби звільнені приміщення слугували потребам хворих.

– На базі обласного госпіталю для інвалідів війни відкритий Центр реабілітації учасників АТО, – додав він. – Саме для покращення надання медичної допомоги цій категорії населення на вивільнених площах створять функціональне поліклінічно-діагностичне відділення. Оснастять кабінети окуліста, уролога, ендокринолога, кардіолога, психолога та інших спеціалістів, кабінет аудіометричних обстежень та слухопротезування. У перспективі – відкриття там палат денного стаціонару.

Спільно з Черкаським медичним коледжем у госпіталі створять навчально-практичну базу для підготовки молодших медичних спеціалістів із питань реабілітації учасників бойових дій, зокрема – з посттравматичними стресовими реакціями.

– Наразі ми проводимо поточний ремонт, нам потрібно ще кілька тижнів, – розповідає головний лікар Обласного госпіталю ветеранів війни Сергій Задорожний.

Фахівці кажуть, у зв’язку із проведенянм АТО найближчим часом на облік поставлять ще 15 тисяч учасників АТО, які потребуватимуть обстеження, лікування та реабілітації.

ДО ТЕМИ:

На обліку в області перебуває 38 тисяч учасників війни: 24 тисячі учасників війни, 4,1 тисячі іннвалідів війни та 5,7 тисяч учасників бойових дій.

Про це інформують на сайті установи

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.