33 дитини-сироти Черкащини, які йтимуть в 1 клас отримали допомогу в придбанні шкільної форми

Новини Черкаси

33 дитини-сироти області цього року підуть до школи. Саме стільком шестирічкам обласна організація Товариства Червоного Хреста допомогла підготуватися до 1 вересня. Кожній дитині надано речі та форму на суму 1700 гривень.

IMG_94121
Шкільну форму, спортивні костюми, портфелі, усе необхідне приладдя та канцелярські товари, а також солодощі й багато уваги днями отримали дітлахи від червонохрестівців. Свято «З радістю до школи» вже в 17-й раз організовує для дітей-сиріт та їхніх опікунів з м. Черкаси й Черкаського району голова обласної організації Червоного Хреста Іван Гретченко. Такі ж подарункові набори будуть передані сиротам з інших районів Черкащини, які завітати до обласної організації не змогли.
IMG_9411
За словами голови обласного осередку, цього року на кожного першачка було витрачено 1700 грн. Кошти на допомогу дітям Червоний Хрест отримав від обласної ради та облдержадміністрації, а також від членських та благодійних внесків організацій Товариства області.
IMG_94062
– Ця акція була б неможлива без активного сприяння й допомоги обласної влади, а також без уваги усіх небайдужих громадян, організацій та підприємств нашого краю, які долучилися до збору коштів на закупівлю цих наборів, – наголосив Іван Гретченко.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.