265 черкащан підтримало петицію щодо неприпустимості збільшення тарифів на проїзд в маршрутках

Новини Черкаси

З пропозицією до міської влади з питання заборони підняття ціни за проїзд у черкаських маршрутках звернувся мешканець Черкас Андрій Скляренко. Для цього він зареєстрував відповідну петицію на сайті Черкаської міської ради, яка вже набрала необхідну підтримку від черкащан у кількості 265 голосів.  Відзначимо, що термін збору підписів мав закінчитисяч через тиждень.

Відтак для розгляду петиції необхідно пройти процедуру голосування депутатами Черкаської міської ради на пленарному засіданні сесії.

Зокрема автор петиції Андрій Скляренко у обгрунтуванні зазначає, що графіки руху маршрутних ТЗ незрозуміло які. Маршрут № 5 їздить раз на 20 хвилин, а вечері взагалі незрозуміло як ходить.

“У нашому місті завжди забиті маршрутні таксі, в салонах здебільшого брудно, водії влаштовуються перегони, порушують правила дорожнього руху. Не зрозуміло, як можна вимагати підвищення проїзду, коли елементарні вимоги не виконані”, − зауважив Андрій Скляренко.

Також черкащанин висловив думку щодо доцільності  у таких випадках розривати угоди з відповідними приватними перевізниками та давати змогу обслуговувати маршрути тим, хто дійсно можуть якісно здійснювати перевезення пасажирів.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.