25 березня у Черкасах оголошено траур

Новини Черкаси
П’ятниця 25 березня, в Черкасах оголошена днем трауру. В 11 годині на Соборній площі міста розпочнеться церемонія прощання з загиблим Героєм, учасником АТО – Маламужем Олександром Вячеславовичем.
У 12.00 в Черкасах оголошено загальноміську хвилину мовчання як знак пошани та безмежної скороботи за Олександром та десятками черкащан, які поклали свої життя, захищаючи  територіальну цілісність  та суверенітет України в зоні АТО.

У зв’язку з цим міська влада  звертається до всіх черкащан прийти на Соборну площу та належним чином вшанувати пам’ять загиблого.

Поховають  Олександра на Алеї Слави учасників АТО на кладовищі №4.

Олександр  народився 18 липня 1985 року в Черкасах. Служив у 2-му батальйоні спеціального призначення НГУ «Донбас». Як інформують на сайті «Книга пам’яті», ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу з Іловайського котла, їхав у кузові броньованої вантажівки КАМАЗ у складі автоколони батальйону «Донбас» по дорозі з с. Многопілля до с. Червоносільське Донецької області.

При в’їзді до с. Червоносільське по автомобілю  вистрілив російський танк.  Олександр загинув разом з сімома побратимами, що знаходились у вантажівці.

8 жовтня 2014 року тимчасово був похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська  як невпізнаний герой. Згодом тіло ідентифікували за тестами ДНК.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.