2 роки чиновники не можуть встановити законість цільового використання землі

Новини Черкаси

Мешканці міста Черкаси вже два роки не можуть отримати відповідь на звернення в якому йдеться про встановлення цільового призначення сусідської земельної ділянки.

0D6oard_juU

Так за адресою вулиця Пастерівська 21, ведеться незаконе будівництво, але місцеві чиновники Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Черкаській області надають тільки відписки вже два роки. З цією проблемою до нашої редакції звернулися черкащани, яким допік цей довготривалий процес.

 Читай також: Знахабнілі бізнесмени та “сліпі” бюрократи потураючі явному порушенню закону

Подальше затягування органами влади униможливлює встановлення справедливості, подачу документів на незаконну забудову до суду. Адже для подачі до суду необхідно встановити цільове призначення сусідньої земельної ділянки.

І обурений черкащанин вважає: ” –  дехто навмисно затягує надання ції інформації так як це порушення продовжується, а виних за два роки не встановленно. Місцеві органи  влади з контролю не хочуть виконувати свої функції. Висновки робіть самі. Прізвище особи, яка не виконує своїх обовязків, два роки перешкоджаючи встановленню справедливості  Ви можете подивитись внизу документу, що надається.”

Розповісти друзям

1 коментар до “2 роки чиновники не можуть встановити законість цільового використання землі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.