2 дитяча поліклініка Черкас дочекалася заміни вікон (фото)

Медицина Черкаси Новини Черкаси

У Черкасах у приміщенні дитячої міської поліклініки №2, що на вул. Вербовецького,  наразі тривають роботи з заміни вікон. Відновити та відремонтувати медичну установу намагаються декілька років поспіль – там мають повністю утеплити фасад, здійснити заміну всіх вікон, відремонтувати дах та приміщення всередині.

SAMSUNG CSC

Приміщення другої дитячої поліклініки достатньо старе: перший поверх звели ще в 1928 році, а другий добудували в 1936-ому. Відремонтувати заклад, де обслуговують близько 14 тисяч дітей, планували в рамках Кіотського протоколу кілька років тому (кошти на ці потреби мали б надійти з Японії).
Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, через революційні події в Україні проект припинив своє існування, тож ремонт у закладі взялися фінансувати коштом міського бюджету й субвенції із обласного.
– У цьому році ми почали заміну вікон та ремонтні роботи фізіотерапевтичного відділення на другому поверсі. Торік завершили ремонт вхідної групи – утеплили фасади й облаштували вхід у будівлю, – розповів Олег Михайлович. – До кінця цього року ми завершимо заміну вікон, а в наступному – відремонтуємо покрівлю.
За його словами, за два роки будівельних робіт у бюджеті передбачили понад 1 млн 600 тисяч гривень.

SAMSUNG CSC

Ще одне не менш актуальне питання, яке існує навколо цього лікувального закладу, – облаштування зручного заїзду до поліклініки. Як розповів директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін, кошти на це в повному обсязі виділили на останній сесії. Натомість Анатолій Бондаренко на будівництво тамтешньої парковки дав йому час – три тижні.

–  Наразі укладений договір із підрядником, у будь-якому випадку маємо завершити ці роботи до 20 грудня, бо фінансування бюджетного року закінчується 25-ого. Думаю, що лівий тротуар разом із парковкою зробити цілком можливо, – сказав Артур Савін.
12313597_1042072369179038_6958411818846889967_n
1 грудня хід ремонтних робіт та проблемні питання в поліклініці інспектував новообраний міський голова, який оглянув приміщення, де тривають роботи, та пообіцяв і надалі контролювати перебіг ремонту, аби таки завершити його в найкоротші терміни.
Про це інформують на сайті Черкаської міської ради 
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.