197-й на Черкащині на постійному зв’язку!

Новини Черкаської області

Цього тижня діяльність народного депутата України Владислава Голуба присвячена роботі в окрузі з виборцями. Графік традиційно щільний, розписаний по хвилинах, бо народному обранцю потрібно встигнути і прийоми провести і зустрітися з виборцями трьох районів і м. Черкаси.

Про перший день свого перебування в окрузі Владислав Голуб повідомив коротко у фейсбук:

«Робота в окрузі почалася з відвідин рідного мені Канівського району. Спочатку – прийом виборців у громадській приймальні. Люди жалілися на погіршення стану соціального забезпечення, на перешкоди у питаннях виділення землі АТОвцям та на низку інших проблем. За результатами проведеного прийому мною будуть подані відповідні депутатські звернення та запити.
Потім разом з головою Канівської РДА Дмитром Шелестом провели виїзні прийоми громадян в селах Бобриця, Студенець, Пшеничники, Черниші та Потапці.
Стан доріг, землі АТОвцям, транспортне сполучення – це декілька питань з великого переліку тих проблем, про які сьогодні спілкувалися з людьми у селах. Безумовно, не обійшли ситуацію і щодо будівництва Канівської ГАЕС.
Прикро було бачити і чути, що люди відчувають себе кинутими сам на сам зі своїми проблемами. Тарифи, мізерні зарплати, безробіття, відтік сільської молоді у міста та за межі України доводять людей до відчаю та зневіри у всьому», – йдеться у дописі Владислава Голуба про перший цього тижня день роботи в окрузі.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 29.03.2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.