У Черкасах відкрито громадську приймальну Української гельсинської спілки

Новини Черкаси

Українська Гельсінська спілка з прав людини відкрила громадську приймальню в Черкасах для надання правової допомоги місцевим жителям , захисту прав людини та внутрьошньо переміщених осіб.

1930547_1699075173698266_9034687053802177570_n

Як повідомили “ЗіБ” у УГСПЛ, офіційну презентацію громадської приймальні УГСПЛ здійснювала координатор мережі Наталя Козаренко, за участі координатора приймальні Тараса Щербатюка, юриста Юлії Голубєвої та голови громадської організації «Волонтер Черкащини» Миколи Добровольського.

Тарас Щербатюк, координатор громадської приймальні УГСПЛ у Черкасах, повідомив, що приймальня працює з січня 2016 року. Загалом за січень-лютий було надано допомогу 158 громадянам. Основна категорія клієнтів – учасники бойових дій на сході України та члени їхніх сімей.

Серед найближчих планів приймальні – проведення просвітницьких семінарів для ВПО, малозахищених верств населення, школярів та студентства. Найнагальнішим завданням приймальні є створення

Серед найближчих планів приймальні – проведення просвітницьких семінарів для ВПО, малозахищених верств населення, школярів та студентства. Найнагальнішим завданням приймальні є створення умов найбільшої доступності для максимальної кількості громадян, які потребують правової допомоги, але не мають можливості отримати її з причин віддаленості селищ, де вони проживають, від районних центрів або нестачі коштів для оплати юридичних послуг.

Громадська приймальна у місті Черкаси знаходиться за адресою  – вул. Смілянська 23 оф. 42.

Час роботи приймальні – понеділок – п’ятниця, з 10.00 до 17.00.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.