18 річний черкащанин потребує допомоги в боротьбі з недугою

Медицина Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

18-річний Андрій Полтавець із села Свидівок потребує допомоги небайдужих черкащан. У білоруському місті Гомель хлопця рятують від раку, для цього родина Андрія якомога швидше має зібрати 10 тисяч доларів.

12834868_897852876998148_1467428116_n

Витягувати сина із лещат хвороби родина Полтавців буде вже вдруге. Кілька років тому Андрій уже проходив схожий курс лікування. Тоді білоруські лікарі змогли допомогти черкащанину і він із мамою повернувся додому, повідомляє ПроВсе.

– Після 9 класу син поступив до Черкаського бізнес-коледжу, але буквально через три тижні йому поставили страшний діагноз – лімфогранулематоз (злоякісне захворювання лімфоїдної тканини – ред). Визначили, що в нього вже майже третя стадія, це було 2013 року. Невідомо звідки взялася ця недуга, адже син ріс нормальним та спортивним хлопцем, – розповідає батько хлопця Микола Полтавець. – Лікування ми розпочали в обласному онкодиспансері, але самопочуття сина погіршувалося. Ми робили запити у різні клініки: і в Німеччину, і в Мінськ. Але там дуже вартісне лікування, яке для нашої родини було космічними. Нам порадили Гомель.

Місяці лікування принесли результат – Андрію покращало і він зміг повернутися додому. Але кожні півроку батьки возили його до Гомеля на періодичне обстеження.

– Аналізи показували позитивну динаміку й ми вже заспокоїли себе, що всі біди позаду. 22 лютого ми поїхали на чергове планове обстеження. Загалом аналізи були нормальні, та лікарів насторожив лише один показник – збільшення лімфовузлів. Тож сина направили на повторні аналізи та зробили біопсію. Результати ми чекали два тижні і увесь цей час були, як на голках, бо розуміли, що із сином щось не так, але надіялися на краще, – згадує батько. – На жаль, наш страх підтвердився – аналізи показали погіршення. 15 березня я відвіз сина на лікування. Зараз в нього рецидив. Лікарі кажуть, що такі випадки, коли так різко змінюються показники, трапляються у 5-10 відсотків хворих, і ми, на жаль, потрапили у цей відсоток.

У лікарні Гомеля Андрій має бути аж до кінця літа. За цей час хлопцю планують зробити п’ять курсів хіміотерапії та променеву терапію. Складність ще й у тому, що організм не встиг повноцінно відновитися від попереднього лікування.

Варіть лікування станом на сьогодні – 10 тисяч доларів. Цього разу для родини, яка не так давно витратила не менші кошти на лікування Андрія, ця сума непідйомна.

Нині Андрій разом з матір’ю в Гомелі. А батько намагається відшукати гроші, аби врятувати сина.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приватбанку мами хлопця 4149 4978 0004 9316 (Полтавець Алла Миколаївна)

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.