Посмішки дітей – в подяку, накази дорослих – в плани роботи кандидатів

Новини Черкаси

5(4)Свято радості та посмішок організувала для дітей району «Луначарський» кандидат від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» до Черкаської міськради, професор ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля Тетяна Чубіна за підтримки кандидата на посаду міського голови Олександра Радуцького.

Це було справжнє, веселе, пізнавальне свято для дітей мікрорайону, до яких завітали аніматори і розважали їх різноманітними конкурсами та виставою.

– Посмішки дітей – це найцінніше. Тому вирішили їх порадувати, запросивши аніматорів, спеціаліста з художнього розпису на обличчі та театрстудію «Яблуко». Дітки були в захваті, а це найкращий подарунок для нас, дорослих. Тим паче, що всі ігри були розвиваючими, а вистава вчила діток правилам дорожнього руху, – розповіла Тетяна Чубіна.

Подивитися на свято завітали і дорослі, які вирішили скористатися нагодою та розповісти кандидату5(4) на посаду міського голови та кандидату в депутати до Черкаської міської ради про проблеми району. Однією з найактуальніших виявилася проблема облаштування прибудин кових територій.

– Я проживаю у будинку по вулиці Ярослава Галана, 13/2, територія перед яким потребує не відкладного асфальтування, оскільки після кожного дощу стає непрохідною. А у нас в домі проживає багато діток, є навіть діти-інваліди, люди похилого віку, які постійно перечіпляються через ці ухаби. Тому для нас це дуже актуально – якомога швидше вирішити це питання, – розповіла мешканка будинку Таїсія.

Допомогти у вирішенні проблеми пообіцяв Олександр Радуцький, який разом із Тетяною Чубіною відразу пішов і оглянув прибудинкову територію. Отож святом залишилися задоволені й дорос лі, і малеча!

Отож святом залишилися задоволені й дорослі, і малеча!

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.