11 черкаських шкіл отримають нові комп’ютери

Новини Черкаси

 Більше мільйона гривень міські депутати спрямували на закупівлю комп’ютерів для загальноосвітніх шкіл Черкас. Прикметно, що торік на ці потреби кошти не виділялися. Так, цьогоріч техніку отримають 11 закладів: школи № 2, 4, 7, 15, 18, 21, 27, 29, 30, 31, 33.

SDC12480

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький зауважує, що такі заходи стали можливими завдяки зміні вектору діяльності влади в бік потреб галузей медицини та освіти. Так, на потреби шкіл цьогоріч депутати виділили 1 млн 700 тис грн. Усе – аби в школах з батьків не збирали кошти на найнеобхідніше.

– Проблеми дошкільних навчальних закладів та шкіл і надалі залишатимуться пріоритетними для роботи міської ради, – обіцяє він.

– На зустрічі з освітянами я наголошував, що цього року їхні проблеми будуть в центрі уваги влади і ця обіцянка виконана. Поки що ми виділили кошти для закупівлі одинадцяти комп’ютерів для зазначених шкіл – по десять для учнів та по одному для вчителів на суму 1 мільйон 250 тисяч гривень. Техніку заклади освіти отримають до кінця поточного року.

Серед робіт, які продовжуватимуться у місті – капітальні ремонти приміщень садків і шкіл, завершення заміни вікон на металопластикові, встановлення спортивних майданчиків.

Про це інформують в прес-службі Олександра Радуцького

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.