100 днів роботи нової поліції – побиті автівки копів і 400 аварій в місті

Новини Черкаси

Черкаські патрульні поліцейські прозвітували перед журналістами про результати своєї роботи за 100 днів від утворення підрозділу.

2223 (1)

Як повідомив очільник “копів” Вадима Лісничука, за цей час із лав поліції звільнились 4 працівники і вийшли із ладу 3 автомобілі. Люди, за його словами, пішли із служби або за сімейними обставинами, або ж через зміну місця проживання. А от із автомобілями – значно цікавіше. Лісничук говорить, що вони потребують ремонту, пише сайт Дзвін.

Нагадаємо, що практично у перший тиждень роботи, 4 березня, нові патрульні поліцейські потрапили в аварію, як стверджували очевидці, через помилку водія якраз поліцейського легковика. Через пару днів, 7 березня, на рахунку нової патрульної поліції з’явилась друга “розкоцана” автівка, правда, ця – вже з вини іншого водія. Третє ДТП за участю патрульних сталось 17 квітня з вини п’яного водія, що протаранив авто поліції. У наслідок цієї дорожньо-транспортної пригоди постраждали і самі патрульні.

І дивно, що наявність двох перших “жертв доріг” Вадим Лісничук категорично спростовував. У коментарі нашому виданню 22 березня він заявив:

“Всі машини які ми прийняли, всі які взяли на баланс, це 22 машини, як виходили на лінію, так і виходять. Було в нас ДТП за участю поліцейського, але машина поліцейського була неушкоджена. Побитих машин взагалі немає”.

А вже пізніше у коментарях журналістам почав визнавати, що побиті автомобілі таки є. То чому Лісничук “соромився” сказати про це одразу? Може, тому, що за перший місяць роботи патрульних Черкасами ходили чутки про значно більшу кількість побитих біленьких “Тойот-пріусів”? Адже у соцмережах часто нарікали на незнання водіїв-патрульних елементарних правил дорожнього руху, та й нашим журналістам кілька разів доводилось спостерігати, як вони паркувались у заборонених місцях, порушуючи правила.

Чи просто боявся зіпсувати безхмарну піар-картинку, адже за першими днями роботи черкаської поліції пильно спостерігали не лише черкащани, а й жителі всієї країни, і особливо, перші особи держави, які інших наочних “реформ” показати не змогли, тож і сама поліція відверто працювала “на камери”? Нехай відповідь залишається на совісті самого Лісничука, а ми будемо сподіватись, що патрульні більше не битимуть державне майно, бо за його ремонт доводиться платити нам.

Довідково:

За 100 днів роботи патрульна поліція Черкас зафіксувала 400 дорожньо-транспортних пригод без потерпілих, 55 – з потерпілими, 15 випадків заволодіння транспортними засобами, 216 випадків керування транспортом в нетверезому стані, що значно більше, ніж за аналогічний період діяльності міліції в минулому році.

DSC_4043-424x283

Зокрема, в порівнянні з березнем, коли черговою частиною було зафіксовано 3 703 виклики, в травні кількість повідомлень про порушення становила вже 4231 виклик. Усього за весь період роботи патрульної поліції зареєстровано 11 792 виклики. З них 1680 викликів не несли в собі відповідного навантаження, а в 164 випадках особистість анонімного заявника не була встановлена. Більшість же з хибних викликів припали на початок роботи поліції.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.