Стало відомо чи відновлять цього понеділка свою роботу школи у Черкасах

Новини Черкаси

Черкаські школи завтра перебувають у режимі вихідного. Адже у місті наразі діє рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка рекомендувала департаменту освіти і гуманітарної політики вжити заходи щодо призупинення навчання в школах міста із 3 по 7 березня у зв’язку з обмеженням газопостачання в державі. Про що департаментом освіти було видано відповідний наказ, який доведено до відома керівників навчальних закладів.

Отже питання можливого відновлення роботи шкіл Черкащини вирішить обласна комісія “ТБНС”. Міська комісія, за словами заступника міського голови Ігора Волошина, збиреться після обласної та має вирішити, як діяти профільному департаменту, тобто чи навчатимуться черкаські школярі 6 та 7 березня.

Відтак у понеділок, 5 березня, школи Черкас не працюватимуть. Чи буде поновлено навчальний процес у вівторок та середу, рішення розглядатиметься завтра вранці.

Наразі, проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі.

Міністерство освіти і науки України надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам, а також місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких знаходяться інші заклади освіти. Відповідно до інфомрації в листі виняток можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не стосуються газопостачання. Наприклад, такою причиною може бути карантин або інші обставини.

Розповісти друзям
  • 23
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.