Як собаку зробити мером Черкас

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Починаючи з 12 жовтня ЦВК прийняла цілу низку сумнівних, незрозумілих, але на чийсь погляд політично доцільних, рішень про скасування постанов Черкаської міської ТВК. Останньою була № 482 від 19 жовтня 2015 року «Про скасування постанов Черкаської міської виборчої комісії Черкаської області №97 від 7 жовтня 2015 року, №108 та 109 від 12 жовтня 2015 року, №118 від 13 жовтня 2015 року.»

12118981_1707565072810356_5709725522875063562_n
В постановах ЦВК, зокрема, йдеться про те, що відтепер Партія Вільних Демократів може брати участь у місцевих виборах. Таким чином, інформація щодо змови Михайла Бродського і керівництва ЦВК повністю підтверджується. Як завжди у таких випадках, першу скрипку зіграла Тетяна Лукаш, призначена за протекцією своєї сестри, сумнозвісного міністра юстиції часів Януковича Олени Лукаш. Сьогодні усіх виборців хвилює одне питання: чому пані Лукаш досі перебуває на посаді з порушенням усіх норм законодавства України? Проте, відповіді ніхто не отримав і досі.
Що не кажіть, а життя говорить нам і надалі, що «бабло» завжди переможе добро, справедливість та 12107281_1707565099477020_4323688809717132102_nзакон. Як казав герой одного культового роману, «я сам собі закон, бо тільки в мене гроші». Тепер можна привітати Сергія Одарича з черговою «перемогою». Він переміг Черкаси, переміг власну совість, український закон і просто усі норми порядності та моралі. Знову маємо добре знайому ситуацію. Є «ображений» Одарич, є рішення ЦВК і за лаштунками всього впевнено посміхається його головний спонсор Михайло Бродський, котрий є виконавцем волі олігарха Коломойського.
Що ж стосується самого Одарича, то можна з повною впевненістю сказати, що підтверджується інформація інших журналістів та політологів щодо доволі брудної, проте ефективної технології з ТВК. Знову маємо «невинного інтелігента» Одарича, «злочинних» БПП, Батьківщину, Радикалів Ляшка та інших партій і «святих» Вільних демократів в супроводі «Укропів», яких у місті не знають і не хочуть. Але хто ж зважає на думку громади? Існує тільки ціль. Все інше не має жодного значення.
Свого часу, здобувши чергову перемогу над Черкасами, Сергій Одарич казав, що він навіть собаку може мером зробити. Після цієї його фрази містом прокотилася хвиля незадоволення. Людей можна зрозуміти, адже який це мер, що так каже про своїх виборців. Зі слів Одарича виходить, що навіть собака може управляти Черкасами. Можливо воно і так, бо навіщо розум та бажання працювати для людей і міста, коли тобі скажуть «старші товариші», як і що треба зробити, аби стати багатшим. Але є один дуже цікавий момент. Виникає питання, чи після стількох років відвертих знущань над Черкасами, популізму та піарництва, мешканці міста зроблять ту ж саму помилку? Якщо так, то гріш ціна усім нам, бо з Черкас вже сміється вся Україна, а мери-корупціонери заздрять Одаричу й говорять наступне: «Оце тобі повезло з «електоратом», Сєрьога!»
То ж обирайте знову свого «Сєрьогу», нешанований ніким електорат. Але віримо, що в Черкасах знайдуться громадяни, котрі і відправлять «Сєрьогу» на заслужений відпочинок.

Розповісти друзям

2 коментарів до “Як собаку зробити мером Черкас

  1. 0

    0

    Цікаві у Вас роздуми. Правда очевидно очі колоти почала? Все місто бачить як прогинають потрібне СО рішення в ЦВК, як блокують серед ночі купа ПВД кандидатів роботу ТВК, потім заявляють про якісь побиття. А чого вони вдома не сиділи, якщо вважають що правда в них нехай би і працювали юристи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.