Золотоніському району виділено 5 млн. гривень на програму енергозбереження

Нещодавно Уряд переглянув розмір субвенції Черкаській області, додавши, зокрема за клопотанням народного депутата від Черкащини по 197 округу Владислава Голуба, нові позиції для фінансування. А саме, 5 мільйонів гривень «для реалізації програми енергозбереження в закладах освіти та охорони здоров’я Золотоніського району Черкаської області».

Постановою Уряду України №755, за моїм поданням, було додатково виділено 5 млн. гривень на реалізацію програми енергозбереження в Золотоніському районі, – йдеться у повідомлені Владислава Голуба у “Фейсбуці”.

g– В додатку зазначений орієнтовний перелік закладів району, де буде проведена заміна вікон і дверей. Це школи, дитсадки, а також дитяче, пологове відділення та лікувальний корпус Золотоніськоі центральної районної лікарні».
Владислав Голуб окремо відзначив у своєму дописі керівників району – О. Лісового і В. Саранчу: «Хочу подякувати голові Золотоніської РДА Олександру Лісовому і голові Золотоніської районної ради Валерію Саранчі за їх активну та професійну діяльність у відстоюванні інтересів району. Там, де є команда професіоналів, там є і результат», – наголосив нардеп.
Нагадаємо, вже зовсім скоро Золотоніська та Канівська лікарні отримають за сприяння нардепа нові рентгенапарати, кожний на три робочі місця, та апарат УЗД.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 9 листопада 2016

загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.