Завтра квитки на матч «Славутич» – «Шахтар» продаватимуть усім охочим

Сьогодні о 18.00 завершується продаж квитків на матч «Славутич» (Черкаси) – «Шахтар» (Донецьк) для власників абонементів на домашні матчі за участю ФК «Славутич», які отримали першочергове право на придбання квитка (не більше одного на один абонемент), йдеться на сайті черкаського футбольного клубу.

За умови купівлі квитка на абонементі буде поставлена спеціальна позначка. Таким чином, абонементом можна буде скористатися лише один раз.

У зв’язку з тим, що в касах КП «Центральний стадіон» відсутній електронний облік продажу, процедура реалізації передбачає продаж квитків, починаючи з верхніх рядів кожного сектора. Касири не прийматимуть заявки на придбання квитка на конкретний ряд і місце.

Із 30 квітня квитки можуть придбати всі охочі. При цьому власники абонементів вже не матимуть права на першочергове придбання квитка. Квитки продаватимуться не більше двох в одні руки.

Процедура реалізації квитків передбачає їх продаж тільки через каси стадіону. Попередні заявки не приймалися. Виняток зроблено для титульного спонсора ФК «Славутич» «Банку «Михайлівський».

Матч «Славутич» (Черкаси) – «Шахтар» (Донецьк) відбудеться 7 травня 2014 року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.