З одруження 3 пар почав роботу відреконструйований Палац одружень

Історична будівля Палацу одружень нарешті відкрила свої двері після реконструкції, яка тривала упродовж майже всього літа. Урочисту церемонію провів міський очільник Анатолій Бондаренко у суботу 17 вересня в рамках відзначення 730-го дня народження міста Черкаси. 

img_3520
– Ця реконструйована зусиллями міської влади будівля – архітектурна та історична перлина обласного центру – є чудовим подарунком для міста до його 730-ої річниці від дня заснування, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко на відкритті. 
img_3397
Загалом же на День міста побралися 10 черкаських пар. Першим трьом із них вручили свідоцтва про шлюб представники міської влади – Євген та Зоя Старинець, Олександр та Ірина Сушко, Сергій та Катерина Лимар. Серед подарунків молодятам – політ над містом.
Довідково: дана архітектурна пам’ятка була зведена 1892 року черкаським інженером, грабарем-підрядником Щербиною. У різні періоди в будівлі, серед іншого, розміщувалися партійні та радянські органи влади, будинок піонерів, тут працював і відомий поет та журналіст Василь Симоненко. Із 1970 року в цьому приміщенні діє міський Палац одружень.
загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.