В міськраді розповіли, яким буде День Перемоги

Цьогорічне святкування 9 травня буде найменш затратним, порівняно з попередніми роками. Адже владці скасували масштабний парад і вирішили обмежитися короткотривалим мітингом. Незважаючи на це, святкові заходи все ж відбудуться у скверах та парках міста. 

На святкування Дня Перемоги з міського бюджету було передбачено 100 тисяч гривень, але буде задіяно лише 74 тисячі, оскільки частину витрат на себе бере облдержадміністрація. В минулих роках святкування 9 травня обходилося місту від 120 до 150 тисяч гривень.

‒ На засіданні за участю громадських організацій ми широко обговорили святкування цієї знаменної дати, також обговорення відбулося в облдержадміністрації та на засіданні Народної ради. Позиція узгоджена як з громадськими, так і з ветеранськими організаціями. Тож, 9 травня ми відмовилися від параду. На Соборній площі о 10 годині відбудеться короткий мітинг. Оскільки очікується спекотна погода +28‒29°C, він має закінчитись о 10.30, після чого відбудеться хода до Пагорба Слави та покладання квітів, — зазначила директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

Святкові заходи та концертні програми відбудуться у парку 50-річчя, на площі 700-річчя, біля ВНЗ, біля пам’ятників, на привокзальній площі, у сквері за ОДА.

8 травня о 12 годині у парку Перемоги традиційно відбудеться зустріч для ветеранів, у якій візьмуть участь 100 осіб. Сьогодні у місті залишився 641 учасник бойових дій.

7 травня о 15 годині в Обласній філармонії ‒ урочисті збори і святковий концерт. Напередодні свята відбудуться круглі столи, зустрічі в школах та бібліотеках.

МІА «Черкаси»

2 коментарі

  1. 0

    0

    Я считаю, что должно быть все как раньше ! все эти отказы о ленточек и так дальше только дадут очередной повод русским сми показать, что русских прессуют.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.