У Черкасах намагалися пограбувати “Рубін”

Злочинець намагався приховатися від поліції у підсобці

Наряд групи затримання роти поліції охорони УПО Черкаської області затримав зловмисника на місці скоєння злочину. Яскравим прикладом миттєвого реагування правоохоронців на сигнал тривоги з об’єкта, що знаходиться під охороною Управління поліції охорони стало затримання зловмисника, який вчинив спробу пограбувати магазин ювелірних виробів та вишуканих подарунків «Рубін» в м. Черкаси.

Про це пише сайт “Вечірні Черкаси“.

– О 3-й годині ночі наш наряд отримав повідомлення про сигнал тривоги, що надійшов на пульт централізованого спостереження. Під’їзджаючи до місця спрацювання – магазину «Рубін», побачили, як невідомий ще тільки залазить у розбите вікно магазину, – розповів старший наряду групи затримання роти поліції охорони Володимир.

Від часу отримання сигналу тривоги до прибуття на об’єкт пройшло не більше двох хвилин. За інформацією управління поліції охорони в Черкаській області, діючи виключно за інструкцією, вони миттєво заблокували всі можливі шляхи для втечі, затримали зловмисника, який зрозумівши, що його викрито, спробував уникнути відповідальності – заховався у підсобне приміщення.

Грабіжником виявився черкащанин 1990 року народження, раніше не судимий. Вкрасти нічого ще не встиг. Від пояснень відмовився.

Правопорушника доставлено до чергової частини Черкаського відділу поліції.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.