У Черкасах будуть вивчати обгрунтованість цін на міських маршрутках

За поданням депутата міської ради Максима Шило на пленарному засіданні сесії ЧМР було розглянуто питання створення тимчасової контрольної комісії Черкаської міської ради з вивчення економічної доцільності тарифу на перевезення в міському пасажирському транспорті.

За відповідне рішення під час пленарного засідання, яке відбулося 28 серпня, висловилося 26 обранців.

Згідно з ухваленим рішенням було сформовано тимчасову комісію, яка візьметься за перевірку вартості квитків у черкаських маршрутках із економічної точки зору.

Голова комісії Максим Шило закликав містян залишати свої запитання  до представників перевізників. Загалом до складу новоствореної комісії увійшло 9 депутатів, серед них – Володимир Гриценко, Ігор Кіта, Віталій Косяк, Валерій Міняйло, Олена Шевченко, Сергій Очеретній, Роман Шевченко та Павло Карась.

Працюватиме вона, згідно з ухваленим рішенням, упродовж місяця. Після чого має презентувати всьому депутатському корпусу результати перевірки.

Нагадаємо, в січні 2017 року згідно з рішенням Виконкому міської ради вартість проїзду у громадському транспорті Черкас було підвщено на 25% з 3 до 4 гривень.

загрузка...

1 коментар

  1. 1

    0

    Кращеб міствиконком обгрунтував та оприлюднив доцільності усіх тарифів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.