«Ти найкращий!» – нова пісня на підтримку українських солдатів

Ти найкращийЮрій Старчевод та Дарина Степанюк представляють нову пісню «Ти найкращий!», створену на підтримку українських солдатів.
Пряма мова: «Щодня ми чуємо безліч історій, бачимо багато публікацій, новин, сюжетів про захисників нашої держави, до яких просто неможливо залишатися байдужими. Ризикуючи власним життям і здоров’ям, перебуваючи у екстремальних умовах, забувши про елементарні зручності та комфорт, вони захищають нашу країну. Цією піснею ми звертаємося до кожного українського солдата та від імені усіх небайдужих людей, а особливо – від імені українських жінок та дівчат, кажемо кожному з них: «Ти найкращий!», «Ти збережи своє життя, бо Україна – це ти!». Хай Господь береже вас, хлопці! Хай буде мир на нашій землі! Слава Україні!»
Це вже третя пісня, створена Юрієм Старчеводом на підтримку українських солдатів. Раніше у мережі Інтернет та на хвилях радіостанцій було презентовано спільну роботу із Артуром Пісковським «Україна єдина». Також було записано пісню «Дорога додому», яку користувачі соціальних мереж назвали «пісня-надія».
Довідка.
Дарина Степанюк – молода українська виконавиця, студентка вокального факультетуЮрій Старчевод Київського національного університету культури і мистецтв, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів.
Юрій Старчевод – український виконавець, поет, композитор, автор музичних проектів «Юрій Старчевод» (поп-рок) та «Карась» (хіп-хоп). У 2011 році в межах музичного проекту «Карась» випустив альбом «Друг Людини» (студія звукозапису «Family Records»), пізніше було записано декілька пісень поза альбомами, зокрема, спільну пісню із бандуристом Ярославом Джусем «Моя Мова». У 2013 році в межах музичного проекту «Юрій Старчевод» було випущено музичний альбом «Відчуття» (студія звукозапису «Family Records»). Одну з пісень альбому створено на основі вірша поета-шістдесятника Василя Симоненка «Суперники».

Дарина СтепанюкПрослухати та закачати пісню можна за посиланням:
https://soundcloud.com/yurii-starchevod/ty_naykraschyy
Вставити пісню на сайт можна за допомогою музичного сервісу сайту soundcloud.com. Коди для вставки цієї та інших пісень, створених на підтримку українських солдатів («Дорога додому» https://soundcloud.com/yurii-starchevod/n89wzadaghju та  «Україна єдина»: https://soundcloud.com/#yurii-starchevod/feat , вказані в кінці тексту новини.

загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.