При міськраді створили робочу групу, яка вивчає шляхи реформування ФК “Черкаський Дніпро”

29 березня при міській раді була створена робоча група, яка шукатиме шляхи реформування футбольного клубу “Черкаський Дніпро”.

– До нас звернулися представники ФК “Черкаський Дніпро”, щоб ми допомогли знайти шляхи реформування клубу, – розповів заступник міського голови Черкас, голова робочої групи з вивчення питання щодо можливості створення міського комунального закладу футболу, Ігор Коломоєць. – Робоча група створена 29 березня й тільки но почала працювати.

За словами заступника міського голови, фахівці з робочої групи планують вивчити позитивний досвід функціонування муніципальних футбольних клубів у Миколаєві, Тернополі та Рівному. На напрацювання пропозицій групі відведено два місяці. Вони мають бути готові до 1 червня цього року і, надалі, представлені на розгляд сесії Черкаської міськради.

І. Коломоєць

– Мене,  в першу чергу, цікавить де проживатиме і як буде харчуватися команда, який бюджет потрібен на її утримання,  –  прокоментував Ігор Анатолійович. – Як футбольний вболівальник зі стажем, вважаю, що муніципальний футбольний клуб Першої ліги в Черкасах має бути. І команда U-19 також. Але рішення прийматиму не я особисто, а депутати міськради, і все  залежатиме від того, чи готове місто спрямувати бюджетні кошти на утримання футбольної команди.

– Наше головне завдання – зберегти напрацьоване. Адже ми зараз опинилися в ситуації, коли футбольний клуб може взагалі зникнути, – говорить генеральний директор ТОВ “Футбольний клуб “Черкаський Дніпро” Сергій Богуславець.  За останні три роки було дуже багато зроблено в напрямку розвитку клубу та професіонального футболу на Черкащині, створення сучасної організаційно-правової та спортивної інфраструктури. Корпорація «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро», спонсори та партнери вклали у розвиток клубу понад 80 мільйонів гривень. Проте, черкаський бізнес та влада не захотіли належним чином підтримати таку ініціативу.

 Подивіться – всі наші спонсори і партнери –перебувають поза межами Черкаської області, – продовжує він. –  Хоча є, наприклад, таке поняття, як державно-приватне партнерство з розвитку фізкультури та спорту.

Прес-служба: ФК

загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.